Çelik Kapı

 
 
ÇELIK KAPI
 
-Kasada 2 mm galvaniz sac kullanılır. 
-Kasa kilit yuvalarında güvenlik için, 20*5 lama takviyesi mevcuttur.
-İç kasa ve pervazları alüminyum kaplamalıdır. 
-Dış kasada galvaniz sac üzerine kasa pervaz ahşap üzeri alüminyum, laminat ve membran kaplamalıdır. 
-Kasada kilit karşılık kutuları mevcut olup, kilit dil ayarının kolay ayarlanabilmesi için sağ sol ayarlanabilir dil karşılığı mevcuttur. 
-Kasada kapının ağırlığından dolayı menteşe takviye sacı mevcut olup 3 adet kasadan, yukarıdan aşağı iki yöne ayarlanabilir mil menteşe vardır.
 
KANAT TEKNIK DETAY
 
-KANATTA 1+1 GALVANİZ SAC MEVCUT OLUP, KANAT KUTU HALİNE GETİRİLİP MONOBLOCK BİR GÖVDE HALİNE GETİRİLİR. KAPININ İÇİNE HEM MUKAVEMETİ ARTIRMAK ADINA HEM DE SES, ISI, YALITIM SAĞLAMAK ADINA İÇİNE 42 DENSİTE POLİÜRTAN DOLGU KONULUR. 
 
-Kanat %100 dolu olup ses ve ısı yalıtım özelliği mevcuttur. Kanatta çift conta kullanılır.Ses, ısı yalıtımı ve dışarıdan toz girmesini engeller. 
-Kanat kenarlarının 4 tarafı aliminyum kaplama olup gizli emniyet kelepçesi mevcuttur.
-Kapının ön ve arka yüzeyinde 8 mm mdf üzerinde modele göre dekoratif ve renk çeşitliliğine göre membran ,laminat , alpi doğal kaplama veya dekoratif taş ve temperli cam kullanılır.
 
KILIT TEKNIK DETAY
 
-Kilit sistemi olarak merkezi kilit sistemi kullanılır. 
-Dışarıdan tek anahtarla kilitleme içerden 4 ayrı bağımsız kilitleme sistemi mevcuttur. 
-Çelik kapınızın anahtarı, üretimi, nakliyesi ve montajı esnasında geçici montaj anahtarı kullanılır, bu anahtar sayesinde içeride çalışan ustalara rahatlıkla teslim edebilirsiniz. 
-Daha sonra evinize geçerken montajda size teslim edilen özel ambalajında 5 adet anahtarları kullanmaya başladığınızda barelin şifresi değişir. 
-Böylece mal sahibi bir daha barel değiştirme ihtiyacı duymaz.
 
Sayaç: 480531

Web Tasarım ve Yazılım: Global Medya